גיא זהבי משרד עורכי דין - יעוץ, לווי וייצוג - פלילי | משפחה | מנהלי | עבירות מחשב וסב"ר סייבר

משרדנו פועל בכל רחבי הארץ וזמין 24/7 - אמינות, דיסקרטיות ויחס אישי

טלפון

050-3456450

כללי

  • בתחום הפלילי משרדנו מעניק ליווי ייעוץ וייצוג החל משלב הקריאה למשטרה ו/או המעצר ועד לסיום ההליך הפלילי בין אם במחיקת התיק ובין אם לאחר ניהולו בגזר דין.

    עוד אנו מייצגים בשימוע טרם הגשת כתב אישום בעבירות פשע ופשע חמור

  • בתחום דיני המשפחה משרדנו מעניק ליווי וייצוג בכל התחומים בין אם מדובר על גירושין ובין אם מדובר על סכסוך בנושא צוואה והכל תוך שימת דגש על מתן תמיכה והגנה על האינטרס של כל לקוח ולקוח

  • בתחום המנהלי משרדנו פועל על מנת להגן על אסירים בכל הנוגע לתנאי המאסר/מעצר בהם הם מצויים וכן בכל נושא שחרור מנהלי, ייצוג בפני ועדות שליש לקיצור המאסר. עוד אנו עוסקים בשינוי עילת סגירת תיקים על מנת שימחקו מהמרשם. עוד אנו מייצגים סוחרים ובעלי חברות אשר נפגעו בשל החרמת סחורה בין אם בגין עבירות לכאורה על חוק המכס ו/או חוק המאבק בטרור.

  • בתחום עבירות המחשב, סב"ר (סביבת רשת) וסייבר משרדנו נותן ייעוץ הן בפן הגנתי והטיפול בנפגעי עבירה והן בפן הייצוג חשודים ונאשמים בתחומים אלה. למשרדנו יידע נרחב בתחום האקדמיה ובתחום המהותי בייצוג ונסיון של עשרות תיקים בבתי המשפט בעבירות השונות.

משרדנו פועל בכל רחבי הארץ וזמין 24/7בטלפון 050-3456450

  • עו"ד זהבי הינו יוצא פרקליטות מחוז דרום פלילי שם צבר נסיון וידע בייצוג  באלפי תיקים פלילים במגוון העבירות החל מעבירות מחשב, חדירה למחשב, ריגול תעשייתי, התחזות, פדופיליה, פגיעה בפרטיות וכלה בעבירות סמים, עבירות מין שונות הן בתווך האינטרנטי והן בתווך הפיזי, עבירות שוחד, ואלימות ועוד מגוון רחב של העבירות הפליליות. מעבר לעבודתו כפרקליט מהשורה, ריכז עורך דין גיא זהבי את תחום עבירות המחשב והסייבר בפרקליטות מחוז דרום והיה שותף לפורום משפט וטכנולוגיה של משרד המשפטים. לאחר הקמת משרד עורכי דין עצמאי, ניסיון רב זה אשר נצבר באמתחתו כפרקליט, עומד לרשותו כסנגור פלילי עתיר ניסיון וידע במגוון העבירות הפליליות. עוד התפתח המשרד והחל משנת 2014 עוסק גם בתחום דיני המשפחה וההליך המנהלי.

עורך דין גיא זהבי הינו בוגר תואר ראשון ושני במשפטים – LL.B + LL.M מהמכללה למנהל

עורך דין גיא זהבי למד באוניברסיטת Queen Mary – School  Of Law בלונדון אנגליה

עורך דין גיא זהבי עבר השתלמויות רבות בתחום הסייבר, אינטרנט ומשפט, דיני ראיות, לימודי אכיפה כלכלית משולבת (הלבנת הון), דיני משפחה, תקיפות מנהליות ועוד.

עורך דין גיא זהבי חבר בפורום הפלילי הארצי של לשכת עורכי הדין בישראל

סגן יו"ר פורום שב"ס בלשכת עו"ד

חבר בפורום מדע וטכנולוגיה בלשכת עורכי הדין.